Ana Sayfa Duyurular Dikkat!!! 6736 Sayılı Yapılandırma Kanunu 3. Taksit Ödemesini Yapmayı Unutmayın!!!

Dikkat!!! 6736 Sayılı Yapılandırma Kanunu 3. Taksit Ödemesini Yapmayı Unutmayın!!!

1522
0

6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun kapsamında yapılandırılan borçların, 2017 yılının Mart ayından Temmuz ayına ertelenen 3. taksitinin ödeme dönemi başladı.

SON GÜN: 31 TEMMUZ 2017

Ödemelerinizi,
1- http://www.gib.gov.tr internet sayfasında,
2- GİB Mobil uygulamasından (IOS ve Android),
3- Anlaşmalı bankalardan,
4- Vergi dairelerinden,
yapabilirsiniz.

***İnternet üzerinden yapılacak ödemelerde herhangi bir mağduriyetin oluşmaması için, tarayıcıya www.gib.gov.tr adresi yazılarak giriş yapılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kaynak: Gelir İdaresi Başkanlığı

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikMali Tatil Dönemi Sona Erdi!
Sonraki İçerikAr-Ge Merkezi Olma Şartının Kaybedilmesi Halinde Önceki Yıllarda Aktifleştirilmiş Olan Tutarlar Gider Kaydedilebilir mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz