Ana Sayfa Muhasebe Devir Alınan Müşterinin Hesap Planını Değiştirebilir Miyim?

  Devir Alınan Müşterinin Hesap Planını Değiştirebilir Miyim?

  104
  0

  Yeni mali müşavirim ilk defa defter devralacağım ancak önceki hesap planını kullanmak istemiyorum kendim daha detaylı daha sistematik alt hesaplar oluşturmak istiyorum önceki dönemin hesap planına bağlı kalmazsam sorun çıkar mi önceki mali müşavirden hesap planı almam şart mi?

  Yıl içinde hesap planı değiştiriniz halinde 01/01/2023 den itibaren tüm belgeler için yeniden kayıt yapmanız gerekir. Yeni yılda yeni plan ile kayıt yapmanızı öneririz.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikTrafik ve Kasko Poliçelerinin Ba’da Bildirim Zorunluluğu Var Mıdır?
  Sonraki İçerikYenilenmiş İkinci El Cep Telefonlarında Amortisman Oranı %33,33 Mü?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz