Ana Sayfa Ekonomi Çin’den “Piyasalar Etkilenmedi” Mesajı!

  Çin’den “Piyasalar Etkilenmedi” Mesajı!

  1197
  0

  ÇİN, PİYASALARIN TRUMP’IN AÇIKLAMALARINDAN ETKİLENMEDİĞİNİ İDDİA ETTİ!

  Donald Trump’ın iç piyasayı canlandırmak için yaptığı açıklamaların Çin’in ticaretini etkilemediği yetkililer tarafından duyuruldu.

  Çin hükümeti, Amerikan Başkanı Donald Trump’ın Amerikan ürünlerini alın ve daha çok istihdam sağlamaya yardım edin kampanyasını yakından takip ettiklerini ancak piyasaların henüz bu açıklamalardan etkilenmediğini duyurdu.

  Çinli yetkililer bu açıklamalara rağmen yerli yatırımcıların yurt dışında yatırım yapabilmeleri için onları cesaretlendireceklerini ve dünya çapında iş yapmaktan vazgeçmeyeceklerini duyurdu.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 26 Şubat 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikEmeklilere Promosyon Ödemeleri 2017 – Martta Başlıyor!
  Sonraki İçerikYurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi Aylık %7,25 Arttı!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz