Ana Sayfa Çalışma Hayatı Bordrolu olarak bir şirkette çalışan SMMM için asgari bir ücret tarifesi var...

  Bordrolu olarak bir şirkette çalışan SMMM için asgari bir ücret tarifesi var mıdır?

  172
  0

  Ruhsat sahibi Meslek Mensubu normal bir personelden daha düşük bir ücret alabilir mi?

  Bağımlı çalışan meslek mensupları için ücret belirlemesi veya asgari tarife yoktur. Çalışan işveren hukukuna göre taraflar kendi aralarında istedikleri ücreti belirler. Başka çalışanlar ile ücret mukayesesi hukuken yapılamaz.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikŞirketin şubesine yapılan alım faturasında şube adresinin yazılması gerekir mi?
  Sonraki İçerikDoktor olarak faaliyet gösteren kişi çocuğunun eğitim masraflarını vergi matrahından indirim konusu yapabilir mi?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz