Ana Sayfa SGK Bağ-Kur’luların Kısmi Emeklilik Şartları Nelerdir?

  Bağ-Kur’luların Kısmi Emeklilik Şartları Nelerdir?

  9831
  0

  BAĞ-KUR Sigortalılarının (Yeni adıyla 5510/4-b) eski ve yeni Sosyal güvenlik kanunlarına göre; Yaş, Prim günü ve ilk defa sigortalılıklarını başladığı tarihe göre “KISMİ EMEKLİLİK” koşullarına ilişkin tablolar aşağıda belirtilmiştir.bagkur-kismiemeklilik bagkur-kismiemeklilik2


  Kaynak: 5510 Sayılı Kanun

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikSermaye Piyasasında Derecelendirme Faaliyeti Ve Derecelendirme Kuruluşlarına İlişkin Esaslar Tebliği (Seri Vııı, No:51)’Nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (Seri Vııı, No: 77)
  Sonraki İçerikAkdeniz’de gaz paylaşımı

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz