Ana Sayfa Vergi Aynı Anda Serbest Meslek ve Bilanço Usulüne Tabi Olanların Beyannamesi Hangi Sistem...

  Aynı Anda Serbest Meslek ve Bilanço Usulüne Tabi Olanların Beyannamesi Hangi Sistem Üzerinden verilecek?

  98
  0

  Hem serbest meslek kazancı, hem de bilanço usulüne tabi mükellefimizin, beyannamesini e-beyannameden mi yoksa defter beyandan mı vermemiz gerekir?

  GİB e-beyan sisteminden verilecek.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikSosyal Yardım Alanlarla Gelir Vergisi Ve Damga Vergi Muafiyeti Var Mıdır?
  Sonraki İçerikBirleşmesi Tamamlanan Şirketin Kıst Dönem Kurumlar Vergi Beyannamesinde Veriliş Nedeni Olarak Ne Seçilmelidir?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz