Ana Sayfa Ülkeler Avustralya’dan Yeni Vize Sistemi!

Avustralya’dan Yeni Vize Sistemi!

1360
0

Avustralya yurt dışından gelen işçiler için daha katı vize şartları uygulamaya hazırlanıyor!

Avustralya Başbakanı Malcolm Turnbull şu anki vize sistemi Avustralya vatandaşlarının önceliklerini kısıtladığını iddia ediyor.

Aynı zamanda Turnbull, bu vize sisteminin yerine, daha nitelikli elemanlardan oluşan küçük işçi gruplarının ülkeye kabul edilmesi gerektiğini ve iki yeni geçici vize sistemi uygulanması gerektiğini savundu.

Turnbull Salı günü yaptığı açıklamada “Yeni sistem açıkça, kesin bir şekilde ve kararlılık içinde ulusal çıkarlara hizmet edecektir,” şeklinde bir açıklama yapmıştır.

Kaynak: BBC

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikÇin’den Yeni Konut Planı!
Sonraki İçerikNetflix Bilmecesi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz