Ana Sayfa Ekonomi Avrupa Merkez Bankasından Faiz Kararı!

  Avrupa Merkez Bankasından Faiz Kararı!

  1475
  0

  AVRUPA MERKEZ BANKASI FAİZLERİ SABİT TUTMA KARARI ALDI!

  Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi Euro Bölgesi için uyarıcı önlemlerin devam etmesi gerektiğini belirtti!

  Mario Draghi, Brexit, İtalyan Referandumu, Amerika’daki Başkanlık seçimlerini ve Avrupa’daki seçimlerin Avrupa ekonomisi için risk oluşturduğunu ama henüz etkilerini hissetmediklerini söyledi.

  Aynı zamanda Draghi, Hollanda ve Fransa’da Avrupa Birliği karşıtı görüşlerin seçim anketlerinde önde gittiğini ama kazanmalarının mümkün olmadığını belirtti.

  Kaynak : Euronews

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikSigorta Primleri Hangi Dönemde İndirim Konusu Yapılabilir?
  Sonraki İçerikSamsung Varisi Suçlamaları Reddetti!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz