Ana Sayfa Vergi Adres değişikliğine ilişkin gerçek faydalanıcı bildiriminin verilme süresi nedir?

  Adres değişikliğine ilişkin gerçek faydalanıcı bildiriminin verilme süresi nedir?

  94
  0

  Limited şirkette Ağustos sonunda adres değişikliği oldu. Gerçek faydalanıcı bildirimi vereceğiz. Bildirimin dönemini eylül olarak mu yoksa adres değişikliği ağustosta olduğu için ağustos mu seçmemiz gerekir?

  Yeni mükellefiyet tesis ettirilmesi veya DAHA ÖNCE BİLDİRİME EKLEDİKLERİ BİLGİLERDE DEĞİŞİKLİK OLMASI HALİNDE, yeni mükellefiyet tesisini veya bilgi değişikliğini, bunların gerçekleştiği tarihi takip eden bir ay içerisinde bildirmeleri gerekmektedir. Faydalanıcı olarak kabul edilerek bildirime yazılacaktır.

  AĞUSTOS Yazılacak.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikŞahsi kullanılan evin kirası şahıs firmasında gider yazılabilir mi?
  Sonraki İçerikKimler ÖKC (yazar kasa) kullanmak zorunda değildir?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz