Ana Sayfa Duyurular 2017/Nisan Dönemine İlişkin Ba ve Bs Bildirim Formlarının Verilme Süresi Uzatıldı!

2017/Nisan Dönemine İlişkin Ba ve Bs Bildirim Formlarının Verilme Süresi Uzatıldı!

1594
0

31 Mayıs 2017 tarihine kadar verilmesi gereken 2017/Nisan dönemine ilişkin Form BA ve Form BS bildirimlerinin verilme süresi 02 Haziran 2017 günü sonuna kadar uzatılmıştır.

Kaynak: Gelir İdaresi Başkanlığı (24.05.2017 – VUK-94/ 2017-7)

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikDikkat: Muhtasar, Damga Vergisi Ve Katma Değer Vergisi Beyannamelerinin Verilme Süreleri Uzatıldı!
Sonraki İçerikYatırım Ortaklığı Statüsü Bulunan Ve Tasfiyeye Giren Şirketin Portföy İşletmeciliğinden Elde Edeceği Kazanç İstisna Kapsamına Girer mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz