Ana Sayfa Şirketler 2017 Yılında Hangi Markanın Kamyon Satışları Patlayacak?

2017 Yılında Hangi Markanın Kamyon Satışları Patlayacak?

2112
0

Toyota’nın ABD Yöneticisinden Açıklama!!!

Toyota’nın ABD Yöneticisi yatırımların 2017’de kamyon ve spor arazi araçlarının satışını patlatacağını umduklarını belirtti.

Japon araç üreticisi Toyota’nın üst düzey yöneticisi yaptığı açıklamada, kamyon ve spor arazi araçlarının üretimini arttırdıklarını, bu durumun Amerikalı tüketiciler arasında her geçen gün daha popüler hale gelen büyük araç piyasası ile aralarında oluşan boşluğu dolduracağını iddia etti.

Aynı zamanda hafif kamyonet ve spor arazi araçlarının satışlarının %64’ü Amerika satışlarından oluşmaktadır.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikEkonomik Şeffaflık, Bolluk Demektir!
Sonraki İçerikRolls Royce Batıyor mu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz