Ana Sayfa Ekonomi 2017 Yılı Ocak-Temmuz Döneminde Hangi Marka Araç Satışı Daha Fazla Biliyor musunuz?

  2017 Yılı Ocak-Temmuz Döneminde Hangi Marka Araç Satışı Daha Fazla Biliyor musunuz?

  1391
  0

  Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin verilerine göre 2017 yılı Ocak-Temmuz dönemlerinde,
  1- Otomobil perakende satışlarda (yerli) 40.054 araç ile Renault ilk sırada, 31.169 araç ile Fiat ikinci sırada, 16.306 araç ile Toyota ile üçüncü sırada yer almaktadır.
  2- Hafif ticari araç perakende satışlarda (yerli) 32.794 araç ile Ford ilk sırada, 24.041 araç ile Fiat ikinci sırada, 1.121 adet araç ile Isuzu üçüncü sırada yer almaktadır.
  3- Perakende satışlara bakıldığında 173.705 adet yerli, 309.750 adet ithal ve toplamda ise 483.455 adet otomobil ve hafif ticari olarak satılmıştır.

  Kaynak: Otomotiv Distribütörleri Derneği

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikEvde Çocuk Bakımı Projesi 31 Ekimde Sonlanıyor!!!
  Sonraki İçerikUlusal Meslek Standartları Tebliğinde Değişiklik Yapıldı!!!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz