Ana Sayfa Muhasebe 2017 Yılı İçin Bağımsız Denetim Hizmetlerine İlişkin Ücret Listesi

  2017 Yılı İçin Bağımsız Denetim Hizmetlerine İlişkin Ücret Listesi

  5316
  0

  14.12.2016 tarih 29918 sayılı Resmi Gazetede Bağımsız Denetim Hizmet Bedellerinin Belirlenmesi hakkında kurul kararı yayımlandı.

  businessman with bank notes

  Daha önce 12.12.2012 tarihli ve 28509 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan,
  -Bağımsız Denetim Yönetmeliğinin kapsamında yürütülecek eğitim, sınav, yetkilendirme, sicil ve diğer hizmetler için Kurum tarafından ücret alınır maddesine istinaden bağımsız denetçi kimliği, bağımsız denetçi belgesi, bağımsız denetim kuruluşu belgesi, bağımsız denetçi, mührü ve bağımsız denetçilik sınavı 2017 yılında uygulanacak ücretler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.kamugozetimkurumu

  Kaynak: 14.12.2016 tarih 29918 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Bağımsız Denetim Hizmet Bedellerinin Belirlenmesi hakkında kurul kararı”

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerik2017 AGİ (Asgari Geçim İndirimi) Tablosu?
  Sonraki İçerikMemur Ve Sözleşmeli Personel Yemek Bedelleri Belli Oldu – 2017

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz