Ana Sayfa Vergi 2 Mayıs Salı Gününe Kadar Ek-8 Bildirimini Yapmayı Unutmayınız!

  2 Mayıs Salı Gününe Kadar Ek-8 Bildirimini Yapmayı Unutmayınız!

  1285
  0

  Muhtasar ve SSK Bildirgelerinin birleştirildiği Ek-8 Bildirimini son düzenlenme tarihi 02 Mayıs 2017 Salı günüdür. Bildiriminizi yapmayı unutmayınız!

  Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamelerinin birleştirilmesi amacıyla düzenlenmesi gereken EK-8:Vergi Kimlik Numarası ile Sosyal Güvenlik Kurumu İş yeri Sicil Numarasının Eşleştirilmesine İlişkin Bildiriminin düzenlenme tarihi 2 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

  Kaynak: Gelir İdaresi Başkanlığı

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerik2017 Mart Ayı Protesto Edilen Senet Tutarı 3 Milyar TL Oldu!
  Sonraki İçerik2016 Yılında Hayvansal Ürün Üretim Değeri 62 Milyar TL Oldu!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz