Ana Sayfa SGK Stajyer avukat için SGK giriş kodu ne olarak yazılacaktır?

  Stajyer avukat için SGK giriş kodu ne olarak yazılacaktır?

  Avukat olmadıkları için 2619.01-Hukukçu Meslek kodu daha uygun olacaktır.

  219
  0

  Avukat müvekkilimiz yanında stajyer avukat çalıştıracaktır, SGK meslek kodlarında avukat veya hukukçu bulunmaktadır, meslek kodunu direkt avukat olarak bildirmemiz uygun olur mu?

  Avukat olmadıkları için 2619.01-Hukukçu Meslek kodu daha uygun olacaktır.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikLimited şirket ortaklığı nedeniyle bağ-kur’lu olan kişi başka bir firmada SGK’lı olarak da çalışabilir miyim? Yani bağ-kur’lu olmam SGK’lı olabilir mi?
  Sonraki İçerikZorunlu Hallerde Yabancı İstihdamı İçin 5 Türk Vatandaşı İstihdamı Şartı Aranılır Mı?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz