Ana Sayfa Duyurular Ek Motorlu Taşıtlar Vergisi ile 7256, 7326 ve 7440 Sayılı Yapılandırma Kanunları...

Ek Motorlu Taşıtlar Vergisi ile 7256, 7326 ve 7440 Sayılı Yapılandırma Kanunları Taksit Ödemeleri İçin Son Gün 30 Kasım 2023

134
0
  • Ek Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) 2. taksit,
  • 7256 Sayılı Yapılandırma Kanunu 18. taksit,
  • 7326 Sayılı Yapılandırma Kanunu 14. taksit,
  • 7440 Sayılı Yapılandırma Kanunu 6. taksit

ödeme süresi 30 Kasım 2023 Perşembe günü sona ermektedir.

Ödemelerinizi;

  • Dijital Vergi Dairesinden (dijital.gib.gov.tr) veya GİB Mobil uygulamasından (Google Play, App Store, Huawei AppGallery) 02.00-23.45 saatleri arasında anlaşmalı bankaların banka kartı/kredi kartı, banka hesabından havale yöntemi, yabancı ülkede faaliyet gösteren bankalara ait kartlar ile,
  • Vergi tahsiline yetkili bankalar aracılığıyla,
  • Vergi dairesi vezneleri aracılığıyla,
  • PTT şubelerine

yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılacak ödemelerde herhangi bir mağduriyetin oluşmaması için, tarayıcıya gib.gov.tr adresi ya da bankaların resmi internet adresleri yazılarak giriş yapılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve danışma için:  gib.gov.tr ve Vergi İletişim Merkezi (VİMER) 189

Verginizi ödeyebileceğiniz anlaşmalı bankaların listesi için tıklayınız.

Ödeme için tıklayınız.


Kaynak: GİB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


Önceki İçerikFırın İşletmemizde hem üretim hem kafe bölümü vardır. Burada satılan börek, simit, pasta, tatlı, poğaça gibi ürünlerin tesliminde KDV oranı kaç olmalıdır?
Sonraki İçerikE-Defter Süresi 5 Aralık 2023’e uzatıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz