Ana Sayfa Şirketler Amazon İşçi Çıkaracak!

Amazon İşçi Çıkaracak!

1353
0

Amazon.com Inc. bebek bakımı ve ürünleri ile ilgili Quidsithis biriminin zarar etmesi sebebiyle yeniden yapılandırmaya gideceğini açıkladı.

Yapılanma çerçevesinde bu birimde çalışan 263 kişiyi işten çıkaracağını bildirdi.

“Geçtiğimiz yedi yıl boyunca Quidsi’yi kârlı bir birim haline getirmek için çok çalıştık fakat maalesef başaramadık” diyen Amazon sözcüsü, yazılım ekiplerinin AmazonFresh isimli market ürünleri teslimatı yapan birimi için teknoloji geliştireceğini belirtti.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikÇiftçilere 4 Milyar 210 Milyon TL’lik Destek Ödemesi Bugün Başlıyor!
Sonraki İçerikKamu Sektöründe Hizmet Akdine Bağlı Çalışanlar, Emekli Sandığı İştirakçisi Olunmayan Dönemler İçin İkramiye Ödemesi Alabilir mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz