Ana Sayfa Ülkeler Yurtdışı turizm fuarlarına 50.000 USD destek veriliyor.

Yurtdışı turizm fuarlarına 50.000 USD destek veriliyor.

982
0

Yurtdışı turizm fuarlarına 50.000 USD destek veriliyor.

1- Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından iştirak edilen veya desteklenen yurtdışı turizm fuarlarına, Bakanlık standı dışında katılan GRUP OLARAK bölge bölge tanıtımı yapacak  katılımcıların; yer kirası ile stant inşası ve dekorasyonuna ilişkin toplam giderlerinin bakanlık tarafından uygun görülmesi halinde %50’si ödenir. Bu miktar her fuar için 50.000 (elibin) ABD dolarını geçemez

2- Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından iştirak edilen veya desteklenen yurtdışı turizm fuarlarına, Bakanlık standı dışında katılan BİREYSEL OLARAK bölge bölge tanıtımı yapacak  katılımcıların; yer kirası ile stant inşası ve dekorasyonuna ilişkin toplam giderlerinin bakanlık tarafından uygun görülmesi halinde %50’si ödenir. Bu miktar her fuar için 50.000 (elibin) ABD dolarını geçemez.

Yurt Dışı Turizm Fuarlarına Katılımın ve Turizm Tanıtma ve Pazarlama Faaliyetlerinin Destelenmesine İlişkin Karar İÇİN TIKLAYINIZ….

 


Kaynak: Resmi Gazete – 9 Temmuz 2018 Tarihli ve 30473 Sayılı Resmî Gazete – 2. Mükerrer
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikFilinta
Sonraki İçerikÖzel hastane sağlık hizmetlerinde ilave ücret alabilir mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz