Ana sayfa Muhasebe YMM ile sözleşmesi olan ve SMMM belgesi ile bordrolu olarak çalıştığım şirketin...

  YMM ile sözleşmesi olan ve SMMM belgesi ile bordrolu olarak çalıştığım şirketin bankaya gönderilecek bilançosunu imzalayabilir miyim?

  130
  0

  Büromu kapatıp bir şirkette bağımlı çalışacağım. Firmanın YMM ile tam tasdik sözleşmesi var. Beyannamelerini YMM vasıtasıyla vergi dairesinden alınan şifre ile veriyor. Ben beyanname vermeyeceğim. Eski kaşemi kullanmak için (örneğin; banka mali müşavir onaylı beyanname istiyor veya özel amaçlı raporlarda veya tablolarda gerekiyor) herhangi bir yere bildirim yapmam gerekiyor mu veya bir işlem yapmama gerek var mı?

  Şirketinizin YMM ile sözleşmesi olduğu için kaşenizi hiçbir yerde kullanamazsınız.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here