Ana sayfa Şirketler Volkswagen’in Yöneticisi ABD’de Tutuklandı!

Volkswagen’in Yöneticisi ABD’de Tutuklandı!

1488
0

Volkwagen eski yöneticisi egzoz emisyon testleri ile ilgili sahtekarlık yaptığı şüphesi ile Amerika’nın Florida eyaletinde FBI tarafından tutuklandı.

New York Times’ın haberine göre, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2014’ten Mart 2015’e kadar üst düzey yöneticiliği yapmış olan Oliver Schmidt geçtiğimiz Cumartesi günü Federal Soruşturma Bürosu tarafından tutuklandı.

Volkswagen ise konuyla ilgili bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Kaynak: Euronews

Tarih:11 Ocak 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here