Ana sayfa Vergi Vergi mükellefiyeti olmayan kişilere düzenlenen serbest meslek makbuzlarında gelir vergisi kesintisi olacak...

Vergi mükellefiyeti olmayan kişilere düzenlenen serbest meslek makbuzlarında gelir vergisi kesintisi olacak mıdır?

Vergi mükellefiyeti olmayan kişilere düzenlenen serbest meslek makbuzlarında gelir vergisi kesintisi olacak mıdır?

439
0

Vergi mükellefiyeti olmayan yere danışmanlık hizmeti verdik.  Makbuz kesmemiz gerekiyor. Makbuz stopajlı veya stopajsız mı olacaktır?

Vergi mükellefi olmayanlara düzenlenen SM Makbuzunda GV stopajı yapılmaz.


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here