Ana sayfa Duyurular UPS online kadın ihracatçı programı gerçekleştirilecek

UPS online kadın ihracatçı programı gerçekleştirilecek

66
0

Türkiye İhracatçılar Meclisinden alınan UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş.’nin yazısında, UPS’in dünyanın 220’den fazla ülke ve bölgesinde 495.000’den fazla çalışanı ile günde 20 milyondan fazla paket taşıyan uluslararası hızlı kargo şirketi olduğu, uluslararası hizmete başladığı ilk yıllardan itibaren dünya ticaretinin gelişmesi için çaba harcadığı ve bu alanda çeşitli programları desteklediği, söz konusu programlardan en yenisinin ise kadınları dünya ticaretinin önemli bir parçası haline getirmek için Dünya Ticaret Örgütü bağlantılı Uluslararası Ticaret Merkezi ile birlikte tasarlanan “UPS Kadın İhracatçı Programı” olduğu ifade edilmektedir.

Anılan yazıda devamla, ülkemizde kadınlar arasında ihracat konusunda farkındalık yaratmak, ihracat fikrini yaymak ve eğitim vermek amacıyla, Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan’ın da kıymetli destekleriyle Türkiye genelinde KEDV ve KAGİDER ile birlikte Kadın İhracatçı Programı dizisi oluşturulduğu belirtilmektedir.

Bu çerçevede, Online Kadın İhracatçı Programı’nın 10 Eylül 2020 Perşembe günü gerçekleştirileceği, programın ücretsiz olduğu, bahse konu programda kadın ihracatçılara sağlanacak destek ve kolaylıkların anlatılacağı ve ayrıca e-ihracat eğitimi verileceği bildirilmekte olup, programın akışı ile broşüre https://www.immib.org.tr/tr/duyuru-haberler-ups-online-kadin-ihracatci-programi.html‘den ulaşılabilir.


Kaynak: İMMİB Duyurusu
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here