Ana sayfa TTK Unvan Değişikliği yapılan firmada genel kurul karar defteri pay defteri gibi defterin...

  Unvan Değişikliği yapılan firmada genel kurul karar defteri pay defteri gibi defterin değişmesi ve yeniden açılış tastiki yapılması gerekli midir?

  72
  0

  Unvan Değişikliği yapılan Firmada Genel Kurul Karar Defteri Pay Defteri Gibi Defterin değişmesi ve yeniden açılış tastiği yapılması gerekli midir? yada aynı defterler ile devam edebilir miyiz?

  Unvan Değişikliği yapılan Firmada Genel Kurul Karar Defteri Pay Defteri Gibi Deftrerlin değişmesi ve yeniden açılış tastiği yapılması gerekmez.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here