Ana sayfa Şirketler Türkiye’nin En Büyük İnternet Sitesi Amerikan Firmasına Satılıyor!!!

Türkiye’nin En Büyük İnternet Sitesi Amerikan Firmasına Satılıyor!!!

675
0

HEPSİBURADA.COM AMERİKA’YA SATILIYOR.
Türkiye’nin en büyük e-alışveriş sitesi hepsiburada.com, Amerikan firması olan Goldman Sach Group’a satılacak. 2017 yılında %40 büyüme hedefleyen Türk E-alışveriş devinin ise 2018 yılının başlarında satışının tamamlanması bekleniyor.

Dünyaca ünlü yatırım ve finansman şirketi olan Goldman Sach ile anlaşmalarını tamamlayan hepsiburada.com verilen teklif sonrası karşılıklı anlaşıldığını açıkladı.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-alışveriş sitesi olan hepsiburada.com’un şimdilik anlaşma yapılmasına rağmen ne kadar satılacağı henüz resmi olarak açıklanmadı.

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here