Ana sayfa Duyurular Türkiye ile İskandinav ülkeleri arasındaki iş birliğinin artırılması ve Ar-Ge çalışmalarının desteklenmesi...

Türkiye ile İskandinav ülkeleri arasındaki iş birliğinin artırılması ve Ar-Ge çalışmalarının desteklenmesi için Eurostars çağrısı açıldı

Eurostars çağrısı

88
0

Türkiye ile İskandinav ülkeleri (Danimarka, İsveç, Norveç) arasındaki iş birliğinin artırılması ve bu ülkelerdeki firmaların ortak Ar-Ge çalışmalarının desteklenmesini amaçlayan Eurostars çağrısı açıldı.

Çağrı ile, en az bir Türk ve bir İskandinav ülkesinden birer kuruluşun katılımıyla; pazara yönelik yenilikçi ürün ve süreçlerin geliştirilmesi amacı taşıyan ortak uluslararası Ar-Ge projeleri desteklenecektir.

Proje konsorsiyumlarında Ar-Ge yoğun bir KOBİ’nin koordinatör olarak yer alması beklenirken, tek taraflı proje başvuruları kabul edilmeyecektir.

Son başvuru tarihi 3 Eylül 2020 olan çağrının detayları için tıklayınız.


Kaynak: İMMİB Duyurusu
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here