Ana sayfa Şirketler Tesla’nın Hisseleri Yüzde 20 Düştü!

Tesla’nın Hisseleri Yüzde 20 Düştü!

908
0

Tesla hisseleri Eylül’deki rekorunu %20 oranında düşerek geride bıraktı.

Yeni ürünlerini tanıtmasına rağmen analistlerin bu projelere dair şüpheleri var, özellikle de Model 3. Tesla hisseleri Eylül ortasındaki rekorunu bozarak yüzde 20 düşüş yaşadı.

Tesla Semi ve Tesla Roadster tanıtıldığında çok ilgi gördü ancak bazı yatırımcılar Tesla’nın planlarını gerçekleştirebileceğinden emin değil.

Kaynak: https://www.cnbc.com/2017/11/20/tesla-has-dropped-more-than-20-percent-from-septembers-all-time-high.html?recirc=taboolainternal

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here