Ana sayfa Muhasebe Teknopark bölgesinde faaliyet gösteren firma projesi bitmeden proje ile ilgili fatura düzenleyebilir...

  Teknopark bölgesinde faaliyet gösteren firma projesi bitmeden proje ile ilgili fatura düzenleyebilir mi?

  603
  0

   

  Teknopark bölgesinde faaliyet gösteren şirket proje bitmeden muafiyet kapsamında fatura kesebilir mi, bu faturayı KDV’li olarak kesebilir mi?

  Bu faturadaki geliri kurumlar vergisinden istisna edebilir miyiz?

   

   

  Proje bitmeden bahsettiğiniz işlemler yapılamaz.

   

   

   

   

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BENZER İÇERİKLER

  Tübitak proje desteğinden yararlanırken Teknopark’a geçersek teşvik uygulaması nasıl olacak?

   

   

   

  Teknoparklardaki KDV ve Kurumlar vergisi uygulamasını biliyor musunuz?

   

   

   

  Teknopark Ar-Ge Teşvikleri nelerdir?

   

   

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here