Ana sayfa Ülkeler Tayvan’da Binlerce Kişi Çin Yönetimi’den Bağımsızlık Oylaması İçin Sokaklarda !

Tayvan’da Binlerce Kişi Çin Yönetimi’den Bağımsızlık Oylaması İçin Sokaklarda !

362
0

Tayvan’da Binlerce Kişi Çin Yönetimi’den Bağımsızlık Oylaması İçin Sokaklarda !

Tayvan’da binlerce kişi Çin Yönetimi’nden bağımsızlık oylaması yapılması talebi ile başkentte sokaklara döküldü. Tayvan’a karşı yapılan “zorbalığın” halkın tepkisine yol açması, binlerce göstericinin öfkesini gözler önüne serdi.

Tayvan’da bu seneki en güçlü protestolardan biri olan yürüyüş Formosa ittifaki adında bir grup tarafından gerçekleştirildi. Grubun lideri Kenny Chung “yürüyüşün son derece başarılı olduğunu” ifade etti.


Kaynak:Reuters
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebe News veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here