Ana Sayfa Şirketler Tata Group’ta Büyük Yenilik!

Tata Group’ta Büyük Yenilik!

1323
0

TATA GROUP’A AİLE DIŞINDAN GÖREVE GETİRİLEN ÜÇÜNCÜ KİŞİ NATARAJAN CHANDRASEKARAN OLDU.

Dünyanın en büyük şirketlerinden Tata Group tarihinde, aileden olmayan üçüncü kişi göreve getirildi!

Hindistan merkezli Tata şirketinin başına 53 yaşındaki Natarajan Chandrasekaran getirildi.

Chandrasekaran şirkete 1987 yılında yazılımcı olarak girdi ve Tata Danışmanlık Hizmetleri’nin CEO’luğuna kadar yükseldi.

Şirket için 30 yıl boyunca yaptığı çalışmalarla şirketin kâr oranını inanılmaz derecede arttırdığı biliniyor. Bu sebeple şirket yetkilileri Chandrasekaran’ın bu görevi sonuna kadar hak ettiğini açıkladılar.

Kaynak: Euronews

Tarih: 25 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikTGTC, GTİP, BTB Nedir?
Sonraki İçerikJapon Ekonomisinde Büyüme Durdu mu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz