Ana sayfa Haberler TARSİM uyardı: O tarihten önce sigortaları yaptırın!

TARSİM uyardı: O tarihten önce sigortaları yaptırın!

579
0

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM), tarım sigortası ödemelerine ilişkin açıklamalar yaptı.

Açıklamaya göre kayısı ürünü için poliçe tanzimlerinin büyük çoğunluğu Şubat ayında sona erecek.

Yüzde 67’ye kadar devlet katkısından faydalanmak isteyen üreticilerin, kayısı için belirlenen son güne kalmadan sigortalarını yaptırması uyarısı yapıldı.

Tarım sigortası yaptırmak için ilk aşama Çiftçi Kayıt Sistemi’ne kaydolmak ya da kaydı güncellemek.

Ardından, Tarım Sigortası Poliçesi düzenleme yetkisi olan sigorta şirketlerinin yardımıyla yenileme işlemi gerçekleştirilebilir.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here