Ana sayfa Haberler Tanzim ürünlerine internet satışı geliyor!

Tanzim ürünlerine internet satışı geliyor!

308
0

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, tanzim satışlarına ilişkin açıklamalar yaptı.

Bakan Turhan, tanzim satış noktalarında oluşan uzun sıralardan vatandaşın mağdur olmaması için E-tanzim uygulaması üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Turhan, konuyla ilgili olarak Turhan yaptığı yazılı açıklamada, “Sebze ve meyve fiyatlarının ciddi yükselişi ile birlikte ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ kapsamında vatandaşlarımıza ekonomik fayda sağlamak amacıyla uygulama koyulan tanzim satışlarını, yakın zamanda Türkiye’nin Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com’da başlatıyoruz” sözlerini sarf etti.

Birkaç gün önce başlayan tanzim satış uygulaması ile bazı marketlerin de sebze fiyatlarını aşağıya çektiği görüldü.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here