Ana sayfa Ülkeler Suudi Yetkililer kayıp gazeteci olayını araştırıyor

Suudi Yetkililer kayıp gazeteci olayını araştırıyor

376
0

Suudi Yetkililer kayıp gazeteci olayını araştırıyor

Birleşik Devletler Genel Sekreteri Mike Pompeo,  Suudi Yetkililerin, Türkiye’de konsoloslukta kaybolan gazeteci Jamal Khashoggi  ( Cemal Kaşıkçı) için detaylı bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

Pompeo, olayın soruşturtulmasına katkı sağlayacağı için başkent Ankara’da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile bir araya gelebileceğinin sinyallerini verdi.

Öte yandan Başkan Trump, gazetecinin kaybolmasıyla alakalı Suudi yetkilelirin suçsuz olduğunu kabul ederken, Birleşik Devletler yargı üyeleri suçlunun Suudi yönetimini işaret ettiğini belirttiler.


Kaynak:Reuters
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebe News veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here