Ana sayfa Ülkeler Suudi Arabistan’ın Kaşıkçı Krizi Çözülüyor

Suudi Arabistan’ın Kaşıkçı Krizi Çözülüyor

392
0

Suudi Arabistan’ın Kaşıkçı Krizi Çözülüyor

Suudi Yetkililer konsolosluğa girdikten günler sonra kendisinden haber alınamayan gazeteci Kaşıkçı’nın konsoloslğa girerken yaşanan arbede sırasında öldürüldüğünü kabul etti.

Konuyla alakalı Suudi üst düzey yetkililerden iki kişi:  Saud al-Qahtani ve Prens Mohammed bin Salman’ın sağ kolu Ahmed Asiri’nin görevinden uzaklaştırıldığı bilgisi verildi.


Kaynak:Reuters
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebe News veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here