Ana sayfa Muhasebe STAJYER ZORUNLU EĞİTİM LİSTESİ

STAJYER ZORUNLU EĞİTİM LİSTESİ

420
0

İsmmmo – Duyurusu


 

İSTANBUL SMMM ODASI
STAJYER ZORUNLU EĞİTİM LİSTESİ 

(BU LİSTE SADECE İSTANBUL SMMM ODASI STAJYERLERİNİ KAPSAMAKTADIR)

19 Kasım 2018

Değerli Stajyer Adayımız,

    13 Ekim 2018 tarihinde düzenlenen Staja Giriş Sınavında başarılı olan adaylarımız için, 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde, “Bir Günlük Zorunlu Eğitim” düzenlenecektir. Adaylar sadece bir gün eğitime katılacaklardır. Eğitimimiz adı üzerinde zorunludur. Askere giden veya Doğum izninde olan adaylardan eğitime katılamayacak adaylarımız mücbir sebepleri sona erdikten sonra düzenlenecek eğitime katılabilirler. Askere gidecek erkek adayların gitmeden önce, sınav kazandı belgesi ve sevk evrakının bir fotokopisini, Doğum izninde bulunan adayların iş göremezlik belgesini Odamıza teslim etmesi yeterlidir.

Daha önceki dönemlerde sınavı kazanıp eğitime katılamayan adaylar, yukarıdaki eğitim tarihlerinden herhangi birine gelip hazirun listesine isimlerini ekleterek katılabilirler.

SMS gönderilen adayların kendilerine bildirilen tarihlerde eğitime katılmaları zorunludur.

Saygılarımızla,
Staj Birimi

Hangi gün ve saatteki eğitime katılacağınızı aşağıdaki formda T.C. Kimlik No‘nuzu yazarak öğrenebilirsiniz…

 

T.C. Kimlik Numaranızı Giriniz :
 

 

 


Kaynak: ismmmo.org.tr
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here