Ana sayfa Şirketler Sorunu Buldu Ama İş İşten Geçti!

Sorunu Buldu Ama İş İşten Geçti!

1468
0

Samsung Note 7’nin Patlama Sebebini Buldu!!!
Samsung marka Note 7 serisinin kendiliğinden alev alıp patlaması teknoloji tarihindeki en büyük güvenlik zafiyetlerinden biri kabul edilmişti.

Şirketin Mobil İletişim Departmanı Başkanı Koh Dong-Jin, bu sorunun doğrudan tasarım ve imalat hatasından kaynaklandığını ve bu durumu fırsata çevireceklerini belirtti.

Dong-Jin, bundan sonra şirket önceliğinin ürün kalitesi ve müşteri güvenliği olduğunu ifade etti.

Aynı zamanda Samsung, ürünlerdeki güvenlik önlemlerini arttırmak için Galaxy S8’in piyasaya çıkış tarihinin belli olmadığını gerekirse çıkış tarihinin ertelenebileceğini belirtti.

Kaynak: Euronews

Tarih: 25 Ocak 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here