Ana sayfa Ekonomi SNAPCHAT Halka Arz Edildi!

  SNAPCHAT Halka Arz Edildi!

  1723
  0

  SNAPCHAT HALKA ARZ EDİLDİ!

  Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olan Snapchat halka arz edildiği gün Amerikan Borsası’nda %41 değer kazandı!

  Piyasa değeri 33 milyon dolara çıkan şirket 200 milyon adet hissesini 17 dolardan fiyatlandırmıştı; ancak ilk işlem saatlerinde 24 dolara kadar yükseldi.

  Kuruluş tarihinden itibaren kâr elde edemeyen Snapchat’in halka arz edilmesiyle 3,5 milyar dolar gelir elde etmesi bekleniyor.

  Kaynak: Euronews

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here