Ana sayfa Haberler Ses hızını aşan uçak erken iniş yaptı!

Ses hızını aşan uçak erken iniş yaptı!

888
0

İngiltere merkezli Virgin Atlantic Havayolları’na ait bir yolcu uçağı, ses hızını aşması sebebiyle 48 dakika erken iniş yaptı.

Söz konusu uçak Los Angeles-Londra seferi sırasında yüksek irtifada oluşan hava akımı nedeniyle saatte 1289 kilometreye çıkarak hız rekoru kırdı.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here