Ana sayfa Haberler Ryan-Air altıncı kez en kötü havayolu seçildi

Ryan-Air altıncı kez en kötü havayolu seçildi

380
0

Which? şirketi tarafından yapılan tüketici anketinde Ryanair en kötü havayolu seçildi.

Bu sonuçla beraber Ryanair üst üste altı kez bu ünvanı almış oldu.

Kısa mesafe uçuşlar düzenleyen havayollarının yer aldığı ankette yolcular, uçağa biniş, koltuk rahatlığı, yiyecek ve içecek ve kabin ortamı kategorilerinde Ryanair’i en kötü havayolu olarak oyladı.

Avrupa’nın en fazla yolcu taşıyan havayolu olmasına rağmen ankete katılan yolcuların yüzde 70’i, Ryanair’i tercih etmeyeceklerini söyledi.

Ryanair şirketi ise anketi değersiz buldukları ve ciddiye almadıklarını belirtti.

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here