Ana sayfa Haberler Rus firma İspanyol market zincirini almaya hazırlanıyor

Rus firma İspanyol market zincirini almaya hazırlanıyor

526
0

Uluslararası yatırım şirketi LetterOne’ın kurucu ortaklarından Rus milyarder Mikhail Fridman, İspanyol süpermarket zinciri Dia Group’u satın almaya hazırlanıyor.

Fridman, finansal sıkıntılar çeken Dia Group’u bünyesine katmak için 417 milyon Euro değerinde öz kaynak teklifinde bulundu.

LetterOne halihazırda Dia Group’un yüzde 29’una sahip.

 

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here