Ana sayfa Haberler Renk kodlu ilk meteorolojik uyarı yapıldı!

Renk kodlu ilk meteorolojik uyarı yapıldı!

332
0

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından şiddetli meteorolojik koşullar hakkında halkı uyarmak için hazırlanan ‘’renk kodu sistemi’’ uygulamaya kondu.

‘’MeteoUyarı’’ adı verilen sistemin ilk uyarısı Marmara ve Kuzey Ege Bölgeleri için yapıldı.

Söz konusu bölgelerde hava durumu için ‘potansiyel tehlike’ uyarısı sarı renkle verilirken ‘tehlikeli’ bölgeler turuncu ile vurgulandı.

MeteoUyarı’ya Kurumun ‘’mgm.gov.tr’’ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here