Ana sayfa Muhasebe Poşet satmayanlar beyanname verecek mi?

Poşet satmayanlar beyanname verecek mi?

926
0

Poşet beyannamesini tüm vergi mükellefleri mi verecek. Yoksa satışlarında poşet kullananlar mı? Kullanmayanlar da boş olarak beyanname verecekler mi?

 

Poşet bedeli alanlar poşet beyannamesi verir. Poşet bedeli almayanlar boşta olsa beyanname vermez. GİB tarafından yayımlanacak Tebliğin yayımlanması beklenilmesi gerekir.

25.2.2019

 

 

 

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

 

Poşet Beyannamesinin Verilme Ve Ödeme Tarihleri Değişti – Poşet Beyanı Çevre ve Şehircilik Bakanlığına verilmeyecek!

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here