Ana sayfa Ekonomi Petrol Fiyatları Yükselecek mi?

  Petrol Fiyatları Yükselecek mi?

  791
  0

  Irak Petrol Bakanı Caber el-Luaibi gazetecilere yaptığı açıklamada, gelecek yıl arz ve talep arasında bir denge olacağını düşündüğünü ve bunun petrol fiyatlarını yükselteceğini söyledi. Luabi, “Gelecek yılın ilk çeyreğinde arz ve talep arasında daha fazla denge olacağı ve bunun da küresel petrol fiyatlarının iyileştirilmesine olumlu yansıyacağı konusunda iyimserim” dedi.

  Luaibi ayrıca ABD’de petrol üretiminde Aralık ayınca hafif bir artışın fiyatlar üzerinde bir etkisi olabileceğini belirtti.

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here