Ana Sayfa Güncel Pastör Brunson serbest bırakıldı

Pastör Brunson serbest bırakıldı

813
0

Pastör Brunson serbest bırakıldı

Amerikalı Pastör Andrew Brunson hakkındaki karar açıkladı. 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verilen Pastör Brunson serbest bırakıldı. Brunson hakkındaki ev hapsi ve yurt dışına çıkış yasağı da kaldırıldı.


Kaynak:BBC
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. MuhasebeNews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikİşçi ve İşveren Arasında Yapılan Sulh ve İbra Protokolüne Göre Ödeyeceğiniz Tazminat Tutarının Kurum Kazancından Tespitinde Gider Olarak Dikkate Alınması Mümkün müdür?
Sonraki İçerikPakistan, IMF ile ‘kurtarma paketi’ görüşmelerine başlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz