Ana sayfa Duyurular Online Seminer: Covid-19 Pandemisi ve Uzaktan Çalışma 27 Nisan 2021

Online Seminer: Covid-19 Pandemisi ve Uzaktan Çalışma 27 Nisan 2021

45
0
10.03.2021 Tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan Uzaktan Çalışma Yönetmeliği kapsamında işyerlerinde yapılması gereken çalışmaları ele alacağımız seminerimizi Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Mehmet Erdem Özdemir bey ile yapacağız.
Covid-19 Pandemisi ve Uzaktan Çalışma

27.04.2021 Salı
14:00 – 16:00Online – Zoom

Uzaktan Çalışma Yönetmeliği kapsamında aşağıda yer alan ana konuların işleneceği seminerimiz 27.04.2021 Salı günü saat 14:00-16:00 saatleri arasında yapılacaktır.
– Uzaktan Çalışmada Çalışma Süreleri
– Uzaktan Çalışmada İş Sağlığı ve Güvenliği
– Uzaktan Çalışmada Eşitlik
– Uzaktan Çalışmada KVKK
– Uzaktan Çalışmaya Uyum
Program
14:00 – 14:15 Dünya, Türkiye ve İstanbul’da Pandeminin Güncel Durumu
Murat ÇALIŞIR – İstanbul Sanayi Odası – İSG Koordinatörü
14:15 – 15:30 Uzaktan Çalışma Yönetmeliği ve İşyerlerinde Yapılacak Çalışmalar
Prof.Dr. Mehmet Erdem ÖZDEMİR – Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalı Başkanı
15:30 – 16:00 Soru Cevap ve Kapanış

Kaynak: İSO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here