Ana sayfa Duyurular Online Panel: Hammadde ve Emtia Piyasalarındaki Risklerin Finansal Piyasalar Aracılığıyla Yönetilmesi 11...

Online Panel: Hammadde ve Emtia Piyasalarındaki Risklerin Finansal Piyasalar Aracılığıyla Yönetilmesi 11 Mart 2021

65
0

HAMMADDE VE EMTİA PİYASALARINDAKİ RİSKLERİN FİNANSAL PİYASALAR ARACILIĞIYLA YÖNETİLMESİ

İstanbul Sanayi Odası (İSO) olarak geçtiğimiz günlerde yaptığımız “Sektörel Tedarik Zincirleri Toplantıları” nın tamamlayıcısı niteliğinde olacağına inandığımız, riskten korunma (hedging) yol ve yöntemlerinin konuşulacağı, gerek teorik gerekse panelistlerimizin pratikteki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacakları “Hammadde ve Emtia Piyasalarındaki Risklerin Finansal Piyasalar Aracılığıyla Yönetilmesi” panelini gerçekleştireceğiz.

Hammadde ve Emtia Piyasalarındaki Risklerin

Finansal Piyasalar Aracılığıyla Yönetilmesi

11 Mart 2021, Online

PROGRAM

18:00-19:30             : PANEL – Hammadde ve Emtia Piyasalarındaki Risklerin Finansal Piyasalar

Aracılığıyla Yönetilmesi

Moderatör: Ali Ağaoğlu– Ekonomist

Hayrettin Çaycı, Sarkuysan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Şant Manukyan, İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Direktörü

Fabrizio Casaretto, Finansal Risk Yönetim Danışmanı

Fatih Tiryakioğlu, Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi

   19:30-20:00                : Soru-Cevap


Kaynak: İSO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here