Ana sayfa Duyurular Online Eğitim: Şirketlerde Erken Uyarı Sinyalleri 26 Ocak 2021

Online Eğitim: Şirketlerde Erken Uyarı Sinyalleri 26 Ocak 2021

48
0
Şirketlerde Erken Uyarı Sinyalleri Online Eğitimi
26 Ocak 2021
14:00-15:30
Sağlıklı finansal yapının ve yönetimin olması şirket yönetiminin en önemli unsurlarından biridir. Günlük akış içinde şirket içinde oluşabilecek sıkıntıların tespiti güç olabilir.  Finansal yapıda oluşan aksamaların şirketler tarafından geç fark edilmesi ve bu nedenle zamanında gereken önlemlerin alınamamasının sonuçları oldukça olumsuz olur.

Eğitimimizde, katılımcıların risk yönetimi, erken uyarı sinyalleri ve alınması gereken önlemler hakkında bilgilendirilmeleri amaçlanmaktadır.

Eğitim 26 Ocak 2021 tarihinde 14:00-15:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak eğitimde eğitim günü katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir.

Eğitim günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız.

https://zoom.us/download sitesinden Zoom programını yükleyebilirsiniz.

Eğitim Yeri: Online / Zoom

Ücret ve Kayıt:
Eğitime katılım ücretsizdir.

Eğitmen: Ferda Besli

Kurumsal Finansman, proje finansmanı, kredi ve banka ilişki yönetimi, stratejik pazarlama konularında 30 seneden fazla deneyime sahip olan Besli, BESFİN’in kurucusu ve  CEO’sudur. İş hayatına 1987 yılında Akbank T.A.Ş’ de başladı. Bankacılıkta Teftiş Kurulu ve Şube Müdürü, ardından Kurumsal Bankacılıktan Sorumlu Departman Müdürü, Ticari ve KOBİ Bankacılığı’ndan Sorumlu Başkan görevlerinde bulunmuştur. Besli, 2006 – 2011 yılları arasında Akbankta Ticari Bankacılık, KOBİ, Proje Finansmanı ve Nakit Yönetimi Bölümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmış ve 2011 yılında emekli olmuş ve aynı yıl BESFİN’i kurmuştur. Türkiye Sermaye Piyasaları Kurulu Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı ve Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisanslarına sahiptir. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü Mezunu olan Besli Akbank’ta görev yaptığı süre boyunca dünyanın önde gelen finans kuruluşu Deutsche Bank’ta staj yapmış, satış ve pazarlama konularında çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere katılmıştır. Son olarak London Business School’da “Müşteri Odaklı Pazarlama Stratejisi” eğitimine katılmıştır.Avrupa Politika Araştırmaları Merkezi (CEPS) ve Akdeniz Avrupa Enstitüsü (IEMED) tarafından ortaklaşa kurulan üst düzey bir çalışma grubunun üyesi olan Besli, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ’ler) bölgedeki finansmana erişimini artırmak için pratik yolların incelendiği Barselona ve Brüksel’deki toplantılara aktif olarak katılmıştır. Türkiye’de TUSİAD (Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) Amerika’da WFS (Dünya Futuristler Derneği), İngilterede İngiliz düşünce kuruluşu Chatham House ve çeşitli sosyal kuruluşlarda üye olarak çalışmıştır.

Kaynak: İSO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here