Ana sayfa Duyurular Online Çalıştay: Konut İnşaatı – İnşaat Taahhüt Sektörü 13 Nisan 2021

Online Çalıştay: Konut İnşaatı – İnşaat Taahhüt Sektörü 13 Nisan 2021

39
0

İTO 

Tarihi: 13 Nisan 2021 / 09:00 – 12:00
Yeri: Zoom platformu üzerinden gerçekleşecektir.
“Konut İnşaatı – İnşaat Taahhüt Sektörü” Çalıştayı

Sayın Üyemiz,

Sektörel Risk Endeksi Oluşturulması Projesi kapsamında, “Konut İnşaatı – İnşaat Taahhüt Sektörü” Çalıştayı 13 Nisan 2021 Salı günü 09:00 – 12:00 saatleri arasında Prof. Dr. Davut Pehlivanlı tarafından çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Anılan eğitim tüm üyelerimizin katılımına açıktır.

Webinarımıza katılmak için aşağıdaki linkte yer alan başvuru kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Not: Webinarımız ücretsiz olup, her katılımcı için ayrı başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Kayıt için belirteceğiniz e-posta adresinize hatırlatma e-postası ve bağlantı linki iletilecektir. Bu çerçevede, başvuru esnasında güncel e-posta adresinizi yazmanızı rica ederiz.

İletişim:

Esin Halkçı   e-posta: esin.halkci@ito.org.tr / Altuğ Aksoy   e-posta: altug.a@grcmngmnt.com

Kayıt / Başvuru Linki:

https://forms.gle/TAp2Uu9UAbnwRdic7


Kaynak: İTO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here