Ana sayfa Haberler O isim de Davos’a katılmıyor!

O isim de Davos’a katılmıyor!

294
0

ABD Başkanı Donald Trump’ın ardından bir başka önemli isim de bu sene İsviçre’de gerçekleşecek Dünya Ekonomik Forumu Zirvesine katılmayacağını açıkladı.

Brexit kararı ile başı belada olan Theresa May, karara odaklanmak için Londro’da kalma kararı aldı.

Salı günü Parlamento tarafından reddedilen Brexit planı sonrası İngiliz yoğun günler geçiriyor.

Eğer herhangi bir anlaşma sağlanamadan Avrupa Birliğinden çıkılırsa Birleşik Krallık pek çok alanda büyük sıkıntılar yaşayacak.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here