Ana sayfa Haberler Nereye seyahat etmeli? İşte dünya devlerinin önerileri

Nereye seyahat etmeli? İşte dünya devlerinin önerileri

337
0

Business Insider gazetesinin İngiltere ayağından editörleri, dünyanın en ünlü seyahat siteleri Lonely Planet ve Airbnb sitelerinin yazarları ile bir anket gerçekleştirdi.

Anket kapsamında blog yazarlarına, “Şimdiye kadar ziyaret ettiğiniz en iyi ülke neresi?” sorusu soruldu.

Kapadokya da listenin ilk sıralarında yer alıyor.

Ayrıca Maupiti Motu Tiapaa (Fransız Polinezyası), Lofoten Adaları (Norveç), Virunga Ulusal Parkı (Kongo Demokratik Cumhuriyeti) da ilk sıralarda yer alıyor.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here