Ana sayfa Çalışma Hayatı Nakdi ücretsiz izin desteğinden kimler yararlanabilir?

  Nakdi ücretsiz izin desteğinden kimler yararlanabilir?

  17.04.2020 tarihinden önce işe girmiş ve halen çalışıyor olması yeterlidir.

  37
  0
  Pandemi ücretsiz izne hak kazanabilmek için hangi tarihten önce işe başlamak veya hangi tarihten önce pandemi ücretsiz izne müracaat etmek gerekiyor? 

  17.04.2020 tarihinden önce işe girmiş ve halen çalışıyor olması yeterlidir.


  İşten çıkarma yasağının olduğu şu süreçte işe alınan kişi deneme süresinde işten çıkarılırsa (Deneme Süreli Sözleşmenin işverence Feshi şeklinde) herhangi bir cezai yaptırım söz konusu olur mu? 

  Deneme süreli işçinin de işten çıkarılması fesih yasağı kapsamındadır.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here